O mnie

O mnie

Polski dziennikarz, ekspert PR, doradca wizerunku, konferansjer, poeta, kompozytor, wykładowca. Autor siedmiu książek, w tym „Poematu o moim Chopinie” zaliczonej do najważniejszych wydarzeń Roku Chopinowskiego na świecie. Przeprowadził i opublikował ponad 90 wywiadów z czołowymi reprezentantami kultury, polityki i biznesu z całej Europy. Autor blisko 800 artykułów medialnych. Jego twórczość można czytać w 16 językach w ponad 50 antologiach, albumach i innych wydawnictwach. Wielokrotnie nagradzany.

Ponad 15-letnie doświadczenie w pracy w mediach; ponad 11-letnie doświadczenie w byciu konferansjerem; ponad 9-letnie doświadczenie w byciu doradcą wizerunku i ekspertem PR; ponad 13-letnie doświadczenie w pracy na rzecz polskiej kultury.

Czytaj więcej

Aktualności

DOMINIK GÓRNY LAUREATEM "ZŁOTEGO PIÓRA WZW ZKRP I BWP"

Czytaj więcej

DOMINIK GÓRNY PROWADZI GALĘ POD HONOROWYM PATRONATEM MINISTERSTWA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I TECHNOLOGII

"Najlepsze w Polsce" to znak jakości i wiarygodności produktów i usług przyznawany przez Kapitułę Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego. Przypomnijmy, wywodzi się z Godła "Dobre bo Polskie" - zauważył Dominik Górny, Sekretarz Zarządu Towarzystwa, który 21 listopada 2019 roku, wraz z Edmundem Dudzińskim, był scenicznym gospodarzem Gali Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług "Najlepsze w Polsce". 

Czytaj więcej

THE ROYAL MOSCOW BALLET - WIELKI FINAŁ "JEZIORA ŁABĘDZIE" Z LAUDACJĄ DOMINIKA GÓRNEGO

"Sala Ziemi dzięki tej sztuce stała się Salą Wszechświata Naszej Wyobraźni. Wspominamy premierę tego spektaklu w Teatrze Bolszoj, 4 marca 1877 roku, a choreografia przeżyć i scenografia emocji wciąż jest aktualna" - powiedział Dominik Górny, zaproszony wraz z Ivanem Kosogonowem, Konsulem Generalnym Federacji Rosyjskiej w Poznaniu, na scenę. Tego wieczoru, 11 listopada 2019 roku, panowie wręczyli wspólnie Pamiątkowy Ryngraf dla wybitnych artystów sztuki baletowej. 

Czytaj więcej

PIOTR RUBIK Z MEDALEM LABOR OMNIA VINCIT

Blisko tysiąc osób wstało i biło brawo dla Piotra Rubika, który został uhonorowany Medalem Labor Omnia Vincit – Praca Wszystko Zwycięża, przyznanym przez Kapitułę Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego. W imieniu dr. Mariana Króla, Prezydenta THC, medal zawiesił na szyi Artysty Dominik Górny, który był scenicznym gospodarzem koncertu. Dyplom wręczył Bartosz Śmigaj, organizator wydarzenia. Poznań i Sala Ziemi na długo zapamięta koncert, który odbył się 30 października br. w ramach trasy koncertowej „Moja Historia”.  Dominik Górny, cytując fragment werdyktu Kapituły, zauważył – „Piotr Rubik otrzymuje Medal jako wyraz najwyższego uznania dla jego twórczości, która muzykę rozrywkową podnosi do rangi wydarzenia mającego status wysokiej kultury”. Wcześniej wyróżnienia Towarzystwa przyjęli m.in.: Andrea Bocelli, Krzysztof Penderecki, Jan A.P. Kaczmarek, Andrzej Wajda, Skaldowie, Grażyna Łobaszewska, Michał Bajor, Zbigniew Wodecki i wielu innych utytułowanych twórców.

Czytaj więcej